Elektrikli Zincirli Vinç

ATHLO chain

Yeni nesil ATHLO modeli zincirli vinç serisi, 5 tona kadar olan yükler için tasarlanmış olup, yüksek güvenlik, performans, kolay bakım ve uzun hizmet ömrü sunmaktadır.

ATHLO modeli zincirli vinç kullanımı kolay olup, farklı koşullarda en yüksek performansı sunar.

Yüksek Dayanıklılık

4:1 oranına ve yeniden tasarlanmış soğutma kanatlarına sahip vinç motoru, vincin hizmet ömrünü uzatmak için daha iyi bir soğutma sağlar. ATHLO modeli zincirli vinç, hem günlük kullanımda hem de farklı koşullarda kusursuz çalışan limit sivici etkinleştirmek için yeni bir tasarım sunmaktadır.

Kolay Bakım

ATHLO modeli zincirli vinç hem kaldırma dişlisi hem de yataklar uzun ömürlü kullanım için tasarlanmış olduğundan düşük bakım gerektirir. Tüm bileşenlere kolayca erişilebilmekte olup, bileşenleri değiştirmek ve yedek parça takmak için özel araçlar gerekmez.

Daha iyi performans ve taşıma

Yeni zincir torbası, zincirin sessiz ve sorunsuz çalışmasına yardımcı olarak zincirin birikmesini önler. En yüksek kaliteyi sağlamak için, kendi bünyemizde genişletilmiş bir hız aralığına sahip dişlileri üretiyoruz. Kompakt tasarım ve yeni askı tasarımı artırılmış bir kaldırma yüksekliği sağlar.

Geliştirilmiş güvenlik

Yeni tip fren 1 milyon döngü veya doğru bir taşıma için uzun ömürlü olarak tasarlanmıştır. Güç kapatıldığında anında yanıt verir. Kayar kaplin, dişli yağının soğutma etkisini iyileştirmek ve genel hizmet ömrünü artırmak için daha büyük bir çap ve ek kanallara sahiptir. Yeni askı sayesinde, özel bir emniyet pimi kullanılarak bir manuel şaryo veya motorlu şaryo monte edilebilir.(Özel bir ekipman gerektirmez)

SWF Krantechnik Türkiye Ana Dağıtıcısı