Hakkımızda

Visan Vinç ve Hareket Sistemleri Sanayi ve Ticaret LTD.ŞTİ. Elektrikli Vinç, Tek kiriş ve Çift kiriş köprülü Vinç, Portal Vinç, Pergel Vinç ve Vinç ekipmanlarını üretmek ve servis vermek amacı ile 2000 yılında kurulmuş, 2000 yılında faaliyete geçmiş olup, günümüzde yıllık 1000 adetlik üretim kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük Elektrikli Vinç üreticisinden biridir. Hisseleri Şadoğlu Ailesine ait olan VİSAN, 20 yılı aşkın başarılı geçmişi ile Elektrikli Vinç ve Kaldırma ekipmanları üretiminde, yurtiçine olduğu kadar yurtdışı firmalara da yüksek kaliteli ürün sağlamaktadır.

VİSAN, aralarında dünyanın en büyük Vinç üreticilerinin de bulunduğu Türkiye pazarında yüksek kaliteli ürünleri, entegre tesisleri ve tecrübesi sayesinde yıllardır liderliğini korumaktadır. Dünyada ise vinç tedarikçisi olarak bilinen bir marka olma yolunda önemli adımlar atmıştır.

Türkiye’de vinç kullanıcı taleplerini karşılayabilen firmalar arasında ilk tercih edilen firmalardan biridir.

İstanbul, Bilecik ve Ankara’da 10.000 m²’si kapalı alan olmak üzere toplam 25.000 m²’lik bir alanda; deneyimli ve eğitimli 170’e yakın çalışanıyla üretim yapmakta olan VİSAN, müşteri isteklerini zamanında karşılayan tasarım kabiliyeti, vinç kullanım şartlarını yerine getiren prototip test tesisleri, modern ve yeni makine parkı, esnek üretim prosesleri ile kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. ISO 9001 Kalite Yönetim felsefesiyle çalışan VİSAN, ISO 14001 çevre yönetim sistemi sertifikası, 45001 İş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemleri, HYB Hizmet Yeterlilik Belgesi ve CE kalite sertifikasına sahiptir.