SLIPRING (KOLEKTÖR HALKASI)

Hartmann & König AG, kablo toplama tamburlarında ve bağımsız uygulamalarda kullanmak için kontak halkası ve döner vericiler üretmektedir. Enerji, veri, kontrol sinyalleri, gazlar ve sıvıların (birleşik bile olsa) dönen bir parçadan sabit bir parçaya aktarıldığı her yerde gereklidirler.   

Slipring (Kolektör Halkaları) için uygulamalar 

Slipring (Kolektör halkası) kablo toplama tamburlarının yanı sıra makinelerde, atık su arıtma tesislerinde, şişeleme tesislerinde ve ayrıca sahne teknolojisinde kullanılır. Elektrikli kontakların sayısıyla ilgili olarak bir Slipring'in (Kolektör halkası) tasarımı, mekanik ebadı ve koruma derecesi, müşterinin ihtiyaçlarına uyması açısından esnektir. Slipring (Kolektör halkası), elektrik sinyallerini ve akımı güvenilir şekilde iletmesi için kapalı olarak dizayn edilir ve korunur. Bu, hem orta voltaj ve düşük voltaj enerjisine hem de kontrol ve veri sinyallerine ve optik sinyallere uygulanır.  

Çözümler

Açık veya kapalı Slipring (Kolektör halkası) sistemlerinde (yataklı veya yataksız) bir yapı kiti sistemi kullanarak çalışmaktayız. Bununla, piyasa koşullarıyla bağlantılı olarak düşük maliyetli ve zamanında teslimatlar yapabilmekteyiz. Özel çözümler bile müşteri isteklerine göre neredeyse tüm varyantlarda uygulanabilirdir.

SLIPRING (KOLEKTÖR HALKASI)
SLIPRING (KOLEKTÖR HALKASI)
SLIPRING (KOLEKTÖR HALKASI)
Top