MOTOR TAHRİKLİ KABLO TOPLAMA TAMBURU

Motor tahrikli kablo toplama tamburları, güç verilen mobil tüketicilerle makaraya sarılabilen spiral veya silindirik sarma hatları ve/veya hortumları için kullanılır. Kurum içi gelişim ve birçok yıllık deneyim sayesinde neredeyse tüm motor tahrik tiplerini sunabilmekteyiz. 

Motor tahrikli kablo toplama tamburlarının uygulamaları 

Teknolojik olarak gelişmiş motor tahrikli kablo toplama tamburlarımız, yüksek hızların, büyük kablo en kesitlerinin ve yüksek çekme gücünün gerektiği gezer vinçlerde, gemi ve yapı vinçlerinde kullanılır. Motor tahrikli kablo toplama tamburunun ve tahrikin tasarımı, 1000'den fazla olabilen tüketicinin gezinme mesafesine uyum sağlamaktadır. Birçok tahrik olasılığı ile yüksek hızlı dinamik işlemler de güvenli şekilde güç ile tedarik edilebilirler. 

Çözümler

Ürün yelpazemize, hem kayış mesafesi (manyetik/turbo kaplin) altında elektromotor tahrikler hem de direkt tahrikler (frekansla kontrol edilen motorlar, tork motorları) veya yağlı hidrolik tahrikler ve özel varyantları (karşı ağırlık tahrikleri) dahildir. Buna ek olarak, motor tahrikli kablo toplama tamburlarımıza kapsamlı bir aksesuar yelpazesi (silindir sapmaları, besleme hunileri, izleme cihazları vb.) bulunmaktadır. Bir ürün için uygulama özellikleri nasıl tasarlayacağımıza ve yapacağımıza dair nihai olarak bizi sonuca götürmektedir.  

MOTOR TAHRİKLİ KABLO TOPLAMA TAMBURU
MOTOR TAHRİKLİ KABLO TOPLAMA TAMBURU
MOTOR TAHRİKLİ KABLO TOPLAMA TAMBURU
Top